tufad tüfad TÜFAD Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tufad bursa tufad istanbul

SON DAKİKA

Genel Merkez Yönetim Kurulu 18-19 Şubat'ta Toplanıyor
  Top
  Geleceğin Futbol Yıldızları Ödüllendirildi

  Denizlili geleceğin futbol yıldızları ödüllendirildi. Mart ayında Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Denizli Şubesi tarafından organize edilen 4. Geleceğin Yıldızları seçmelerinde başarılı olan 12 yıldız futbolcu adayı ödüllendirildi.

  TÜFAD Denizli Şube Başkanlığında düzenlenen törenle futbolculara, kulüplerine ve antrenör olarak görev alan,  Özkan Ceylan ve Gökhan Hor’a teşekkür belgesi verildi.

  TÜFAD Denizli Şube Başkanlığında düzenlenen törene; Denizlispor’un efsane futbolcularından Ekrem Sevsay, TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil, Futbol Antrenörleri; Hasan Ersoy, Özkan Ceylan, Gökhan Hor, R. Salih Acun, Ufuk Özkan, Sinan Tutumlu, Namık Kemal Sarıyer, Baki Söylemez, Osman Küçükşahal, Akın Dede, Halil İbrahim Kaçan ile futbolculardan;  Muhammet Zişan Turan, Atakan Demir, Efe Baran Kaplanlar(Çamlık Futbol Kulübü), Emre Kutlu (İncilipınargücü GSK), Osman Görgülü, Akın Yarımkulak (Eğitimspor), Melih Berk Taslacı (Kaptanspor),  Süleyman Bozbay (Dokuzkavaklarspor), Semih Sözen (Nalan Kaynak Anadolu SK) Arda Arıkan (Genç Ümitler), Osman Koralay (Denizli Telekomspor), Ahmet Emre Acar (Bağbaşı Zeytinköyspor) katıldı. Ayrıca birçok futbolcu velisi de katıldı.

  Törende bir konuşma yapan TÜFAD Denizli Şube Başkanı Bülent Fil futbolcuları yetiştiren kulüplere teşekkür ederek “Bu organizasyonu 2002 doğumlular ile başlatmıştık. Son olarak 2005 doğumluları seçtik. Antalya’da 48 çocuk seçildi. Bunlar Bursa’da yapılacak 4. Geleceğin yıldızları Futbol şenliği finalinde yer alacaklar. Bu 48 oyuncudan üçü Denizlimizden oldu. Burada onları yetiştiren ailelere ve antrenörlerine verdikleri emeklerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

  Denizlide faaliyet gösteren amatör kulüplerden seçilen 12 yıldız futbolcu adayı 7-9 Nisan 2017 tarihleri arasında Antalya’nın Manavgat ilçesinde düzenlenen Futbol Şenliğinde yer aldı. Antalya’da yapılan seçmeler sonunda; Çamlık Futbol Kulübünden Muhammet Zişan Turan ve Atakan Demir ile İncilipınargücü GSK Kulübünden Emre Kutlu başarılı olarak Bursa’da yapılacak 4. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği Finalinde oynama hakkı elde etti. 

  Bu yazı 2865 kere okundu.

  • Site Yorum

  Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

  Bir yorum bırak

  

   

   


  ADRES
  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Denizli Şubesi
  Altıntop Mah.Çay Başı Cad. 834 Sok. No:11 Pembe Han Kat:2 Denizli / Merkez

  İLETİŞİM
  Tel:
  +90 258 265 07 04
  Faks: +90 258 265 07 04
  E-mail: [email protected]

   

  ÜYELİK
  Dernek Üyeliği
  Üye Aidatları