tufad tüfad TÜFAD Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği tufad bursa tufad istanbul

SON DAKİKA

Genel Merkez Yönetim Kurulu 18-19 Şubat'ta Toplanıyor
  Top
  YILDIZLARIMIZ MADALYALARINI ALDI TÜFAD Genel Merkezimiz tarafından geleneksel olarak düzenlemekte olduğumuz U-12 yaş grubu "4. Geleceğin Yıldızları Futbol Şenliği" Madalya ve Kapanış töreniyle sona erdi.
  Takımımız Madalya töreninde Genel Başkanımız İsmail Dilber, A Milli takımımızın önceki teknik direktörlerinden Genel Başkan Yardımcımız Tınaz Tırpan ve bir dönemin efsane futbolcusu Eskişehirspor,Fenerbahçe ve Almanya'da Eintracht Frankfurt forması giyen Ender Konca ile fotoğraf çektirdiler.
  Antalya'da 44 TÜFAD Şube Karmasının yaklaşık 550 sporcuyla katıldığı Futbol Şenliği 3 gün boyunca çok güzel görüntülere sahne oldu. 
  Kural gereği profesyonel lig kulüplerimiz dışındaki amatör kulüplerimiz futbolcularından oluşan takımımız, Çanakkale,Alanya,Ordu ve Ankara TÜFAD karmaları ile karşılaştı.Skor ve Puan uygulamasının yapılmadığı şenlikte TÜFAD DENİZLİ KARMASI yıldızlarımız yeteneklerini sergileyerek çok güzel futbol gösteri yaparak şenliğinin göz dolduran takımları arasında yer aldı. Futbol Şenliğimiz TFF Genç Milli takm Antrenörleri ve profesyonel takımların çok sayıda oyuncu izleme ekipleri tarafından da takip edildi.
  Takımımıza destek olan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Osman Zolan'a,,Merkezefendi Belediye Başkanımız Sn.Muhammet ŞUBAŞIOĞLU'na çok teşekkür ederiz.
  Ayrıca takımımızın Kafile Başkanlığını üstlenen Başkan Yardımcımız H.İbrahim KAÇAN'a Şube Sekreterimiz Namık Kemal SARIYER'e ,Antrenörlerimiz Özkan CEYLAN ve Gökhan HOR'a, sporcularımızın kulüplerine, antrenörlerine ve ailelerine çok teşekkür ederiz.
  Yönetim Kurulu Adına
  Bülent FİL
  TÜFAD Denizli Şube Başkanı
  Genel Merkez Yönetim Kurulu Üyesi
  Bu yazı 2123 kere okundu.

  • Site Yorum

  Habere Yapılan Toplam 0 Yorumu Göster

  Bir yorum bırak

  

   

   


  ADRES
  Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Denizli Şubesi
  Altıntop Mah.Çay Başı Cad. 834 Sok. No:11 Pembe Han Kat:2 Denizli / Merkez

  İLETİŞİM
  Tel:
  +90 258 265 07 04
  Faks: +90 258 265 07 04
  E-mail: [email protected]

   

  ÜYELİK
  Dernek Üyeliği
  Üye Aidatları